NL EN

Over ons

Exofex is een bedrijf met een zeer enthousiast en dynamisch team, dat op het gebied van forwarding en expeditie over vakkundige kennis beschikt. Wij bieden u niet alleen uitstekende service als het gaat om temperatuur gecontroleerde goederen of dry cargo, maar wij zorgen ook voor toegevoegde waarde aan uw bedrijf door het leveren van de meest efficiënte oplossingen om uw lading op de juiste wijze bij u en uw klanten te krijgen. Exofex staat dan ook voor de uitbreiding van uw expeditie.

Team

Robert C. Floris

 +31(0)108208895  |  +31(0) 638149481
Robert.Floris@exofex.nl

Mark Macor

 +31(0)108208895  |  +31(0) 638148224
Mark.Macor@exofex.nl

Sven J. Hoogerwaard

 +31(0)108208895  |  +31(0) 638148225
Sven.Hoogerwaard@exofex.nl

Robert Schut

 +31(0)108208895  |  +31(0) 638148225
Robert.Schut@exofex.nl

Tetiana Zavoloka

 +31(0)108208895 
Tetiana.Zavoloka@exofex.nl

Services

Contact

You can reach us at:

Essebaan 17, kamer 2.07/2.08
2908 LJ Capelle aan den IJssel
The Netherlands
+31(0)108208895
Info@exofex.nl